מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבח פרובנס שמנת יוקרתי דגם DIAMANTE

מטבח פרובנס יוקרתי

מטבח פרובנס יוקרתי

המטבח הוא אחד המקומות האהובים ביותר בבית. הוא המקום המרכזי והלב הפועם בו כל אחד מוצא את עצמו. גם מי שאוהב לבשל וגם מי שרק אוהב לאכול, נהנה ממטבח כאשר הוא מעוצב ופונקציונלי. מטבח פרובנס יוקרתי הוא מטבח מהסוג הזה. כאשר מתכננים מטבח לבית חדש או לבית קיים, חשוב לבחור בסגנון העיצוב אליו אתם הכי מתחברים ועושה לכם שמח בלב.

מטבח פרובנס כפרי, מטבח פולימר פרובנס למשפחת רוזלין

מטבח פרובנס יוקרתי מצית את הדמיון

מטבח הוא המקום בו כל החושים נפגשים לכדי יצירה והנאה. חוש הריח, הטעם, המישוש, השמיעה והראייה. כל אחד מהחושים שלנו מצית את הדמיון ומסייע לנו ליצור וליהנות מהאוכל שאנחנו מכינים. אחד המאפיינים של מטבח פרובנס יוקרתי הוא הסגנון הכפרי והרומנטי שלו. זה מטבח מהסוג שכיף להיכנס אליו ולהישאר בו כמה שיותר. כל פינה בו מעוצבת  ומושכת את העין. מטבח פרובנס משרה אווירה נינוחה ופותח לנו חלון בדמיון אל שדות ירוקים וגידולים חקלאיים מחבל פרובנס הצרפתי. השילוב של סגנון העיצוב הייחודי שלו עם חומר גלם איכותיים ביותר, הופך אותו למטבח יוקרה. לשימוש בחומרי גלם עמידים ואיכותיים ישנה חשיבות עצומה. בכך תבטיחו לעצמיכם כי המטבח ישמש אתכם לעוד שנים רבות וארוכות.

כיצד לבחור מטבח פרובנס יוקרתי?

בכל הקשור לבנייה בתוך הבית, אנו תמיד ממליצים לבחור בחומרי גלם איכותיים. איכות חומרי הגלם משפיעה על השימוש במוצר או בשירות אותו אתם צריכים. השקעה בבניית מטבח היא השקעה רצינית שיש לתכנן אותה בכובד ראש. תכנון תשתיות נכון כגון: נקודות חשמל, נקודות מים וביוב, חיבור לגז וכדומה הנו משמעותי ביותר. מעבר לכך, איכות העץ, אביזרי הפרזול ושאר האלמנטים במטבח מגדירים את המטבח האם הוא יוקרתי או לא. לא די בסגנון עיצוב מרהיב. יש  לבחור את חומרי הגלם הטובים ביותר למטבח, לוודא כי החיתוך והייצור שלו נעשים בטכנולוגיה מתקדמת ושהפרזול המותקן בו הוא חדשני. גם מטבחים בסגנון מודרני אמצו את שיטת העבודה של מטבחי היוקרה ומשלבים טכנולוגיות מתקדמות בטכניקת יצור המטבחים. מטבח פרובנס יוקרתי הוא מטבח אשר תיהנו מהיופי שלו ומהשימוש בו עוד שנים ארוכות.

נשמח לעצב עבורכם את המטבח שלכם בהתאמה אישית
בקרו אותנו באולם התצוגה בסניף מודיעין, רח' הגנן 12 והתרשמו מקולקציית מטבחי היוקרה מבית ERAKITCHENS
לתיאום פגישה עם אחד ממעצבי המטבחים שלנו חייגו: 08-6324000