מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבחי יוקרה איטלקיים

מטבחי יוקרה איטלקיים

מטבחי יוקרה איטלקיים

עצם ההגדרה של מטבח יוקרה איטלקי, מעוררת בנו סקרנות לגבי עיצוב המטבח. מטבחי יוקרה איטלקיים מרמזים על רמה גבוהה מאוד של מטבח. העיצוב מוכרח להיות עיצוב מרהיב. נוסף על כך, התכנון חייב לכלול משטחי עבודה רחבים ושטחי אחסון גדולים. כל אלה אמורים לשרת את מי שמשתמש במטבח ולאפשר לו ליצור אוכל ברמת קולינריה גבוהה.

מטבח מודרני למשפחת לודווג

עיצוב מטבחי יוקרה איטלקיים

מטבח איטלקי בהגדרתו הוא מטבח ששם את חשיבות המטבח כמרכז הבית. המטבח הוא הגורם המרכזי בבית וההתייחסות אליו הוא כעל המקור המזין, המחבר והלב הפועם של הבית ושל בני המשפחה. מתוך שכך, העיצוב של מטבחי יוקרה איטלקיים יתאפיין במשטחי עבודה גדולים העשויים שיש ושטחי אחסון רבים. משטח עבודה רחב הוא חיוני עבור מטבח איטלקי. על משטח העבודה הרחב ניתן לבצע את כל עבודות הבישול והאפייה: ללוש בצקים, להניח קערות רבות, סירים, קרש לחיתוך ירקות ועוד. מטבח איטלקי הוא מטבח פעיל וחשוב שהעיצוב שלו יהיה ברמה פונקציונלית גבוהה. יחד עם זאת, נקפיד על עיצוב מודרני וחדשני. העיצוב יתבטא בקווים נקיים וישרים עם ידיות אינטגרליות, ללא אלמנטים צעקניים.

מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

כשאתם מחפשים מטבחי יוקרה חשוב לבחור נגרייה מקצועית ואיכותית. חומרי הגלם מהווים פרמטר מרכזי ועיקרי בתכנון מטבח יוקרה. כאשר העיצוב הוא מרהיב אך בפועל מתקינים מטבח מחומרי גלם ברמה ירודה, חוויית השימוש במטבח נפגמת. אנחנו בחברת ERAKITCHENS עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש. במטבחי היוקרה שלנו אנו עובדים עם אביזרי פרזול חדשניים ומתקדמים. המגירות הנשלפות, המידוף, החלוקה הפנימית בתוך הארונות והמגרות, עשויים מפרזול חזק ואיכותי הנשמר לאורך שנים. מטבחי יוקרה צריכים להיות באמת כאלה ולא רק להיראות יוקרתיים.
הגאונות של מטבח יוקרה איטלקי באה לידי ביטוי בתכנון מטבח פונקציונלי בשילוב מראה עוצר נשימה. חשוב לבנות יחד עם הלקוח סביבת עבודה נוחה ונעימה עבורו. ליצור שטחי אחסון לכלי המטבח בכדי להשאיר את השיש ומשטחי העבודה נקיים ופנויים. משטחי עבודה רחבים וגדולים מאפשרים יכולת ליצור ולעבוד עליהם וגם יכולים לשמש כשולחן כדוגמת אי במטבח. בני הבית יכולים ליהנות מהאווירה במטבח גם כאשר עובדים בו.

מוזמנים לאולם התצוגה שלנו ברח' הגנן 12 במודיעין