מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבח נאנו לייזר יוקרתי למשפחת ליטבק

מטבח נאנו לייזר יוקרתי

מטבח נאנו לייזר יוקרתי

תחום עיצוב הפנים הוא רחב ובעל השפעות מגוונות ומרתקות. מדהים לראות כיצד סגנונות עיצוב שונים משתלבים באופן מופלא בחללים בתוך הבית. גם בעיצוב מטבחים אנו עדים להשפעות שונות מתרבויות בעולם. תרבויות שונות ממגוון ארצות משפיעות על קווי עיצוב בתוך המטבח. אנחנו בחברת ERA Kitchens ערים למגמות העיצוב הרווחות בקרב מעצבי מטבחים. כמעצבים וכיצרני מטבחי יוקרה חשוב לנו להיות קשובים גם לטרנדים העולמיים. מטבח נאנו לייזר יוקרתי הוא מטבח בסגנון עיצוב ייחודי, שנולד עם החידושים הטכנולוגיים העדכניים בזמנינו.

1
7

מה זה מטבח נאנו לייזר יוקרתי?

אחד הטרנדים הבולטים בעיצוב המטבחים היום הוא מטבח נאנו לייזר יוקרתי. רבים שואלים מה סוג המטבח הזה ובאיזה סגנון הוא מעוצב. המילה נאנו מקורה בנאנוטכנולוגיה. שימוש בטכנולוגיה חדישה ופורצת דרך בתחום המדע בתוך העולם התעשייתי. הטכנולוגיה החדישה יוצרת ייחודיות ומקוריות בתפישת העיצוב הקונבנציונלית שהייתה נהוגה עד כה. השימוש בנאנוטכנולוגיה בתחום יצור המטבחים מביא עמו חידושים ושיפורים לדלתות הארונות ומגירות המטבח. מטבחים שיוצרו בנאנוטכנולוגיה הם בעלי מספר רב של יתרונות. הבולטים בהם הנם שהם עמידים נגד שריטות, טביעות אצבעות אינן נראות עליהם, הם אנטי בקטריאלים, חזקים באופן משמעותי וקלים לניקוי. המראה שלהם הוא קטיפתי ובעל מגע משי. השימוש בלייזר נעשה על מנת להגיע לתוצאות חיתוך מדויקות ביותר וחיבור סופר מדויק באמצעות ריתוך בלייזר. בצענו פרויקט מטבח נאנו לייזר בבית לקוח והתוצאה מרהיבה.

שימוש בנאנו לייזר במטבחים

טכנולוגיית נאנו לייזר מתאימה למגוון של משטחים. השינויים הטכנולוגיים מביאים אתם בשורה הן ליצרנים והן למעצבים. אנו שמחים להיות חברה מובילה ופורצת דרך העושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתכנון מטבחי היוקרה שלנו. אנו נראה ציפוי משטחים בשיטת נאנוטכנולוגיה על חומרים שונים כגון: עץ, פורמייקה ועוד. יתרונות השיטה פועלים על חומרי גלם שונים כך שגם שקשת האפשרויות בתכנון וביצור היא רחבה מאוד. בכדי לשמור על המראה הקטיפתי של ארונות המטבח, אנו מעצבים מטבח נאנו לייזר יוקרתי בסגנון עיצוב מטבח מודרני. ארונות המטבח מעוצבים עם ידיות אינטגרליות בשילוב מוצרי חשמל בעלי דלתות אינטגרליות נסתרות למראה נקי ומושלם.

מוזמנים לאולם התצוגה שלנו לפגישת ייעוץ לא מחייבת
הגנן 12, מודיעין 08-6324000