מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבח לבן בהתאמה אישית מטבח הייטק מודרני למשפחת גלעד

מטבח לבן בהתאמה אישית

מטבח לבן

מטבחים מעוצבים הם שונים זה מזה. כל אחד מייחד את המטבח שלו על פי טעמו האישי. ישנם סגנונות עיצוב המקובלים בעולם עיצוב המטבחים. אחד היתרונות של מעצב מטבחים מחונן הוא היכולת להתאים את העיצוב לטעמו האישי של הלקוח ולהפתיע אותו בחידושים טכנולוגים מתקדמים. מטבח לבן בהתאמה אישית הוא מטבח ייחודי אשר נשען על עקרון עיצוב מסוים דרכו ניתן לפתח את העיצוב ולהפוך את מטבח למטבח יוקרתי וייחודי.

מטבחים 2018 בחירת מטבח יוקרה בטעם אישי

היוקרה של מטבח לבן בהתאמה אישית

מטבחים לבנים הפכו בתקופה האחרונה למטבחים מאוד מבוקשים בקרב הצרכן הישראלי. אנו רואים מגמה הולכת וגוברת בביקוש לעיצוב מטבח לבן יוקרתי. אנחנו בחברת ERAKITCHENS יודעים לפנק את הלקוחות שלנו במטבחי יוקרה מעוצבים העונים לצרכים ולדרישה שלהם. כאשר לקוח מבקש עיצוב מטבח חדש, אנו כבר יודעים להתאים לו את המטבח בהתאם לנוחות העבודה של הלקוח כך שיהיה גם פונקציונלי וגם יוקרתי. אז איך עושים את זה? מטבחי היוקרה שלנו מיוצרים אך ורק מחומרי גלם איכותיים ביותר. כל מטבח אותו אנו מעצבים מיוצר באמצעות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. נוסף על כך אנו משלבים פרזול מתקדם וחדשני המשדרג את תפעול המטבח ומגביר את הנוחות שלו. התוצאה המתקבלת היא מטבח מרהיב ויוקרתי. מטבח לבן לכשעצמו, הוא מטבח מרהיב ובוהק המשדרג את הבית.

מטבח לבן בהתאמה אישית בסגנון מודרני

כמה מלקוחותינו בקשו עיצוב של מטבח לבן בסגנון מודרני. מטבח בסגנון מודרני הוא מטבח המאופיין בעיצוב בעל קווים ישרים ונקיים. מטבח לבן בהתאמה אישית המעוצב בסגנון מודרני מתאים בצורה מושלמת בסגנון העיצוב שלו לצבע הלבן הבוהק. מטבח לבן משדר ניקיון ומתאים מאוד למטבח המודרני באופן הזה שאין בו בליטות וחריטות בעץ. כמו כן, הידיות של הארונות והמגירות הן אינטגרליות ומובנות. מכשירי המחשמל מוסתרים היטב בתוך הארונות כך שמתקבלת מטבח מסודר ובעל קו עיצובי חלק וקבוע. ניתן להתרשם מפרויקט מטבח לבן שבצענו עבור לקוח לשביעות רצונו המלאה. ניתן לראות את התכנון המדויק והמותאם לשטח הקיים, בשילוב סגנון עיצוב של המטבח המודרני ושימוש בחומרי גלם יוקרתיים השומרים על צבעו הלבן של המטבח.