מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבח יוקרה בעיצוב איטלקי מודרני למשפחת לודווג

מטבח יוקרה בעיצוב איטלקי

מטבח יוקרה בעיצוב איטלקי

מטבח יוקרה הוא השילוב המושלם בין עיצוב גאוני ומדויק, חומרי הגלם האיכותיים ביותר ורמת דיוק וגימור מושלמת בייצור. היום, לא די בעיצוב מרהיב ומיוחד כדי להיקרא מטבח יוקרה. כאשר עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים בשילוב אביזרי פרזול מתקדמים, היוקרה בוהקת ונראית לעין. ייצור המטבח עצמו חייב להיות מדויק וברמת הליטוש והגימור הטובה ביותר. גם כאשר מתכננים מטבח יוקרה בעיצוב איטלקי יש לדאוג שהעיצוב, הייצור וחומרי הגלם ישלימו זה את זה

מטבח מודרני למשפחת לודווג
מטבח מודרני למשפחת לודווג

טרנד מטבח יוקרה בעיצוב איטלקי

בשנים האחרונות אנו רואים מגמה גוברת למטבחים איטלקיים בעולם כולו וגם בישראל. מטבח יוקרה בעיצוב איטלקי הוא מטבח מבוקש מאוד. מדובר במטבח יוקרה שהעיצוב הייחודי שלו הוא טעם נרכש ההולך ומתפתח. עכשיו, כבר אין ספק כי מטבח איטלקי הפך לטרנד מוביל בתחום עיצוב הפנים של הבית. המעניין הוא שהפרשנות למטבח איטלקי היא שונה ממעצב ולמעצב ויחד עם זאת נשמרים קווי דמיון כללים המאפיינים מטבחים בעיצוב איטלקי. מטבח איטלקי הוא למעשה מטבח המושתת על עקרונות עיצוב המטבח המודרני, אשר נותן ביטוי גדול לשטחי אחסון רבים ולהטמעת מכשירי החשמל בדלתות ארונות אינטגרליים.

מטבח מודרני למשפחת לודווג

מטבח יוקרה בעיצוב איטלקי מבית ERAKITCHENS

החופש בעיצוב בכלל ובעיצוב מטבחי יוקרה בפרט, לוקח אותנו למחוזות קסומים של דמיון והמון יופי. אמנם מטבח יוקרה בעיצוב איטלקי מסתמך על עקרונות עיצוב המטבח המודרני, אך אנחנו בארא מטבחים לא מסתמכים רק על זה. אם הבחירה היא בארונות אינטגרליים, אנו נפתיע בחומרי גלם שונים ואיכותיים. אנו נייתר את ארונות המטבח מעץ חזק ואת דלתות ארונות המטבח נפתיע בשילוב חומרים ובחיפוים שונים. דלתות ארונות ומגירות בחיפוי זכוכית למשל בציפוי ללא שריטות, ללא טביעות אצבעות וציפוי המונע הצטברות של לכלוך, הוא אחד החידושים הטכנולוגים המתקדמים בהם אנו עושים שימוש. אנחנו ב- ERA KItchens מתחייבים לסטנדרטים גבוהים ביותר של ייצור, רמת גימור מושלמת ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. כל קולקציית מטבחי היוקרה של ERA Kitchens משולבת בפרזול איכותי מבית עידן פרזול על מנת שתחוו ותכירו מקרוב את המשמעות האמיתית של מטבח יוקרה בישראל. מעצבי המטבחים שלנו ישמחו לעצב עבורכם את מטבח היוקרה שלכם אצלכם בבית. מטבח יוקרה איטלקי הוא אחד המטבחים המבוקשים ביותר אצלנו. ניתן להתרשם ממטבח איטלקי באולם התצוגה שלנו, רח' הגנן 12 במודיעין. לרוב הוא מספק רק השראה למטבחי יוקרה בעיצוב איטלקי מרהיבים ביופיים המעוצבים ונבנים בהתאם לדרישת הלקוחות שלנו ובהתאמה אישית.

    למטבח החלומות השאירו פרטים