מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

תכנון מטבח

תכנון מטבח יפה ומעוצב

תכנון מטבח יפה ומעוצב

תכנון מטבחים הוא חוויה גדולה בפני עצמה. ההיכרות עם הלקוח וההתלהבות שלו מהחידושים בתחום היא הסיבה שאנחנו בחברת ERAKITCHENS כל כך אוהבים לתכנון מטבחים. תכנון מטבח יפה ומעוצב כולל את התפישה שלנו שמטבח צריך להיות פונקציונלי ונוח לשימוש מצד אחד, ויכול להיות גם מטבח יוקרה מצד שני. אנו מאמינים שמטבח יוקרה הוא לא רק תכשיט יפה אלה גם צריך לשמש אותנו. תכנון מטבחי יוקרה פונקציונליים זו ההתמחות שלנו.

מטבח לבן בהתאמה אישית מטבח הייטק מודרני למשפחת גלעד

תכנון מטבח לבן

צבע לבן הוא צבע המשדר טוהר, ניקיון ואור. מרבים להשתמש בצבע לבן כשרוצים להשרות תחושה של גודל ועומק. לבן הוא צבע ניטרלי אך יחד עם זאת משדר המון יוקרה. יש הנרתעים מארונות מטבח בצבע לבן מהסיבה שהם מתלכלכים מהר ורואים עליהם כל טביעת אצבע. אנחנו בחברת ERAKITCHENS מטבחי יוקרה מובילים את תחום החדשנות הטכנולוגית בתכנון וייצור המטבחים שלנו. תכנון מטבח, לרבות מטבח לבן הוא קל ופשוט כאשר משלבים בתכנון שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. ארונות המטבח שלנו מיוצרים בציפוי מיוחד, דוחה כתמים וטביעות אצבעות, אנטיבקטריאלי דוחה חיידקים, קל לניקוי ועמיד לאורך שנים. כשאר הטכנולוגיה עומדת לצידנו בתחום הייצור, אנו יכולים להביא ללקוחות שלנו חידושים אשר מאפשרים לנו להגשים להם חלום.

מטבח זכוכית מודרני למשפחת עזיזה

מטבחים יוקרה במגוון סגנונות

מטבחי יוקרה יכולים להגיע במגוון סגנונות עיצוב. אנו מתכננים מטבחים בכדי שתוכלו להפיק מהם את המירב בצורה הטובה ביותר. בכל מטבחי היוקרה של חברת ERAKITCHENS מותקן פרזול חדשני מבית עידן פרזול. פרזול המתוכנן בהנדסת אנוש מתקדמת מוסיף המון לעבודת תכנון מטבח והופך את התהליך לפשוט וקל יותר. מתוך מגוון סגנונות העיצוב אנו מתמחים בתכנון מטבח בסגנון מודרני, מטבח איטלקי, מטבח בסגנון פרובנס, מטבח לבן, מטבח היי גלוס ועוד. אלה הם רק חלק מקולקציית מטבחי היוקרה המוצגת באולם התצוגה שלנו בסניף מודיעין, רח' הגנן 12. בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו את כל הציוד המשלים למטבח ממיטב החברות המובילות. זו הזדמנות נהדרת עבורכם להגיע ולהתרשם מההיצע שלנו. ניתן להשאיר פרטים בטופס המצורף ונציג מטעמינו יצור עמכם קשר. לתיאום פגישה לא מחייבת וללא כל עלות עם אחד ממעצבי המטבחים שלנו חייגו: 08-6324000