מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

עיצוב איטלקי מטבח מודרני למשפחת לודווג

עיצוב מטבח איטלקי

בשנים האחרונות אנחנו שמים לב כי התרבות האיטלקית מחלחלת למחוזותינו. פריטי אופנה שונים בהלבשה וההנעלה, השפעות קולינריות שונות וביקורים תכופים בארץ המגף. אנו רואים מגמה הולכת וגוברת של כניסה של סממנים איטלקיים בתחומים רבים בחיינו, כגון: אופנה, ספורט, תיירות ועוד. גם בתחום עיצוב המטבחים אנו רואים העדפה ברורה של עיצוב איטלקי למטבח. מטבח איטלקי הוא אחד המטבחים המרהיבים של זמנינו ולא בכדי הוא אחד ממטבחי היוקרה המבוקשים היום בקרב הקהל הישראלי.

מטבח מודרני למשפחת לודווג

מטבח יוקרה עם עיצוב איטלקי

מטבח איטלקי הוא מטבח יוקרה מרהיב ביופיו. הרצון למשש בו את הפנטזיות הקולינריות המאפיינות את "הקוויזין האיטלקי", עולה על כל דמיון. מעבר לכך, עיצוב מטבחי יוקרה איטלקיים מעניק תחושה של מטבח ייחודי ויחיד אשר אין אותו לאף אחד אחר. חשוב מאוד לתכנן את המטבח כך שיתאים לצרכים שלכם. למקם את התשתיות במקום הנוח לכם לעבודה במטבח. נקודות החשמל, חיבורי הגז, צנרת המים והאינסטלציה, צריכים לעבור תכנון קפדני ולהתאים אותם מראש לפני תחילת העבודה במטבח עצמו. בתהליך בניית הבית או הדירה, ולאחר פגישת הייעוץ עם מתכנן המטבחים, יש לשבת עם הקבלן המבצע ולוודא כי התכנית שלכם יוצאת לפועל. לאחר מכן, ניתן לתת דרור לעיצוב מטבח בסגנון איטלקי. עיצוב איטלקי למטבח מבוסס על עקרונות המטבח המודרני. החיפוי לדלתות, אביזרי הפרזול ומשטחי העבודה הופכים אותו למטבח יוקרה.

מטבח מעוצב ופונקציונלי

מטבח יוקרה מעוצב יכול להיות גם מטבח פונקציונלי אשר עובדים בו ממש. יש הנוהגים לעצב מטבח מרהיב ולהתייחס אליו כאל תכשיט. אנחנו בחברת ERA Kitchens מאמינים כי מטבח יוקרה המיוצר מחומרי גלם איכותיים וחזקים, נשמר לאורך שנים גם כאשר עושים בו שימוש רב. עיצוב איטלקי של מטבח מודרני עונה בדיוק על הצורך הזה. מטבח יפיפה אשר הנו נוח לעבודה ובעל מקומות אחסון רבים. משטחי העבודה הרחבים מאפשרים ליצור אינספור מאכלים ומאפים. המטבח מאופיין בקווים ישנים ונקיים. מטבח איטלקי הוא מטבח בו כל בני המשפחה מתקבצים, שותים את הקפה הראשון של הבוקר ואוכלים ארוחות יחד. יש בו חמימות ומשפחתיות.