מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבח פרובנס שמנת יוקרתי דגם DIAMANTE

מטבח פרובנס שמנת

מטבח פרובנס שמנת

רבים חולמים על מטבחי יוקרה כעל משהו שהוא בגדר חלום רחוק אשר אינו בר השגה. הם מדמיינים את השיש, ארונות המטבח המעוצבים, גופי התאורה ומכשירי החשמל. אנחנו בחברת ERAKITCHENS מעצבים ומייצרים מטבחי יוקרה, מאמינים שאת החלום שלכם אפשר להגשים. אנו מייצרים מטבחי יוקרה במבחר סגנונות עיצוב כגון: מטבח פרובנס שמנת, מטבח איטלקי, מטבח היי גלוס, מטבח היי טק, מטבח מודרני ועוד.

מטבח פרובנס כפרי, מטבח פולימר פרובנס למשפחת רוזלין

מטבח פרובנס שמנת יוקרתי

מטבח בנינוח כפרי אירופאי מחבל פרובנס בדרום צרפת, הוא אחד המטבחים היפים והמיוחדים הקיימים בעולם. ההשראה שהמקום הזה מביא איתו לעולם עיצוב המטבחים היא מדהימה ומשלבת היסטוריה, יופי ורגש. ההשראה לעיצוב נלקחת מהטבע הסובב את חבל פרובנס, המדינות הגובלות עמו והשפעות התרבות לאורך ההיסטוריה. מטבח פרובנס שמנת הוא מטבח המבוסס על עקרונות סגנון העיצוב של מטבח פרובנס אשר הצבע הדומיננטי השולט בו הוא צבע שמנת. אנו נראה בגווני השמנת-לבן את הצבעים העיקריים בארונות המטבח ושילוב של צבע אחד או יותר עם גוונים רכים לאלמנטים שונים. הגוונים הנוספים נותנים עניין ורוך למטבח. בנוסף, מטבח פרובנס מתאפיין באי במרכז המטבח. אי זה משמש הן כמקום נוסף לאחסון והן כמשטח אכילה ועבודה.

מטבחי היוקרה של ERAKITCHENS

אז מה הופך מטבח, כל מטבח, למטבח יוקרה? לא משנה באיזה סגנון עיצוב בחרתם חשוב שתקפידו על חומרי גלם איכותיים. השימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר ובטכנולוגיות ייצור מתקדמות הם אלה ההופכים מטבח, כל מטבח, למטבח יוקרתי. מטבח הוא החלל החשוב ביותר בבית ולכן חשוב שנבחר את הטוב ביותר בעיצוב ובייצור שלו. מטבחי יוקרה הם שילוב של עיצוב עוצר נשימה לצד ייצור מדויק וקפדני עם חומרי גלם איכותיים. קל וחומר ביצור מטבח פרובנס שמנת אשר בו יש חשיבות לכל חריטה או גילוף בעץ. חשוב שהצבע יישאר בגוונים בהם נצבע, לא ידהה ולא יתקלף. בנוסף בכל מטבחי היוקרה של ERAKITCHENS מותקן פרזול חדשני עם הנדסת אנוש מתקדמת.

רוצים מטבח יוקרה מרהיב מתוך קולקציית המטבחים שלנו?
הגיעו לאולם התצוגה שלנו, רח' הגנן 12 מודיעין או חייגו: 08-6324000
מוזמנים להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף