מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

דוגמאות של מטבחים מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני לבן

מטבח מעוצב בסגנון מודרני מוביל תפישה של חדשנות בתחום עיצוב המטבחים. כשבוחרים מטבחים מודרניים מיד מקבלים מושג כיצד המטבח אמור להיראות. כך גם עם מטבח מודרני לבן. מטבח מודרני מתאפיין לרוב בקווים ישרים ונקיים. התפישה החדשנית באה לידי ביטוי במינימום של אלמנטים בולטים ורועשים המורכבים במטבח. ניתן לעצב מטבח מודרני שהוא גם מטבח יוקרתי ומרהיב.

מטבח לבן בהתאמה אישית מטבח הייטק מודרני למשפחת גלעד

מטבח מודרני לבן ויוקרתי

כאשר אנו באים לתכנן מטבח מודרני, אנו נאמנים לקו העצובי המאפיין אותו. בכדי לגרום לו להיראות גם מרהיב וגם יוקרתי, אנחנו עושים שימוש ביצירתיות שלנו. מטרת העל היא להגשים עבור הלקוח שלנו את חלום המטבח שהוא תמיד רצה. אנחנו מצידנו, תמיד ניתן לו רעיונות ופתרונות נוספים לאחסון, לפונקציונליות במטבח למראה יוקרתי.
מטבח מודרני לבן הוא אחד המטבחים המרהיבים ביותר בקולקציית המטבחים של ERA Kitchens. ניתן לראות דוגמה לכך באולם התצוגה שלנו עם מטבח מודרני מדגם ELBA. זהו האב טיפוס של המטבחים המודרניים. ממנו אנו מפתחים ומעצבים מטבחים נוספים כגון מטבח מודרני לבן. מטבח זה מיוצר מארונות לבנים ובוהקים. ידיות הארונות והמגרות הן ידיות אינטגרליות. השילוב של מכשירי החשמל, הכיור והשיש נעשה בהתאם לדרישות הלקוח, תוך הקפדה על עיצוב מדויק. בכל המטבח מותקן פרזול איכותי וחדשני מבית עידן פרזול לנוחות מקסימלית.

היופי של מטבח מודרני לבן

אוהבי הסגנון העיצוב המודרני במטבחים ימצאו המון עניין ויופי במטבח מודרני לבן. רבים חוששים מיצור מטבח בצבע לבן בשל הנטייה שלו להתלכלך מהר מצבעי תבלינים, תביעות ידיים, מזון או משקה שנשפך. מטבח מודרני לבן הוא מרהיב ביופיו, אך איך שומרים עליו שיישאר כזה? ובכן, התשובה היא פשוטה: כאשר משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, מקפידים לייצר ארונות מחומרים אשר אינם משאירים תביעות אצבע עליהם. חזיתות הארונות מיוצרות עם גימור מבריק העמיד בפני שריטות ולכלוך. מטבח מודרני לבן קל לתפעול ולניקוי ושומר על המראה היוקרתי שלו לאורך שנים. מוזמנים להתרשם מהתקנת מטבח מודרני שבצענו בבית אחד מלקוחותינו. במטבח זה ניתן לראות שילוב של חדשנות עם יוקרה ופונקציונליות.

מטבח זכוכית מודרני למשפחת עזיזה
מטבח הייטק מודרני למשפחת גלעד

בואו לאולם התצוגה שלנו רח' הגנן 12 מודיעין