מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבח מודרני יוקרתי מדגם ELBA

מטבח מודרני יוקרתי

מטבח מודרני יוקרתי

בימים אלה, כולם רוצים לרוץ עם הקדמה והחידושים הטכנולוגים המתקדמים ביותר. הצורך העז והגובר לראשוניות ולחדשנות נכנס אט אט גם לעולם עיצוב המטבחים. עיצוב מטבחים מסתמך על קווים כלליים מתוך עקרונות סגנונות העיצוב השונים אך מאפשר לדמיון וליצירתיות לעוף מעלה ולהפתיע. עיצוב מטבח מודרני יוקרתי הוא דוגמה נהדרת לכך. אנו מגלים בכל פעם כיצד מעצבי המטבחים המחוננים של ERAKITCHENS מתעלים על עצמם ומפתיעים גם את הלקוח בעיצוב מטבח מודרני כמו שלא ראו מעולם.

תכנון מטבח

עיצוב מטבח מודרני יוקרתי

עקרונות העיצוב של המטבח המודרני כוללים ביסודם עיצוב נקי ופשוט. קווים ישרים, ההתמזגות עם החלל והסתרה של אלמנטים חשמליים כגון מכשירי חשמל שונים כמה שיותר בתוך ארונות המטבח. מטבח מודרני הוא מטבח בעל קווים נקיים ופשוטים ונטולי עיבודים וחריטות בעץ. הידיות הן אינטגרליות ומובנות בדלתות. כמו כן דלתות מכשירי החשמל כגון: מקרר, מקפיא, מדיח כלים וכדומה, הן אינטגרליות ומשתלבות באופן מושלם עם העיצוב הכללי של המטבח. אם כך, מה הופך את המטבח למטבח מודרני יוקרתי? כאן נכנסים סעיפים חשובים ביותר לתכנון ולעיצוב המטבח. השימוש בחומרי גלם סופר איכותיים, שיטת ייצור המשלבת טכנולוגיות ייצור מתקדמות, רמת גימור ודיוק מושלמים ושימוש באביזרי פרזול מתקדמים, הם אלה המשנים את חוקי המשחק.

1
11

מטבח מודרני יוקרתי לכל בית

יש הנוהגים לחשוב כי מטבחי יוקרה הם נחלתם של רק מי שידם הנה משגת ומסוגלים לממן את העלות שלהם. אנחנו בחברת ERAKITCHENS מעצבים ומייצרים מטבחי יוקרה, מאמינים שניתן לעצב מטבח יוקרה לכל בית. אנו מזמינים אתכם לפגוש אותנו באולם התצוגה המרהיב שלנו במרכז הארץ בסניף מודיעין, רח' הגנן 12, ולהתרשם מקולקציית מטבחי היוקרה שלנו. לקוחות רבים שואבים השראה ממטבח שראו בקולקציה ומבקשים לבצע התאמות למטבח הביתי שלהם. ניתן לראות דוגמה להתקנת מטבח יוקרה מודרני בבית לקוח אשר עוצב ויוצר אצלנו בהתאם לבקשת הלקוח. ניתן לעצב מטבח מודרני יוקרתי לכל גודל מטבח ולכל בית. אנו מקפידים על הנדסת אנוש מתקדמת ותכנון המשלב נוחות מקסימלית בשימוש במטבח.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות חייגו: 08-6324000