מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבח היי גלוס מודרני למשפחת כהן

מטבח היי גלוס מודרני

מטבח היי גלוס מודרני

העולם שלנו מתפתח בקצב גבוה ביותר. מיטב המוחות עובדים על חידושים טכנולוגים לשיפור רמת החיים שלנו ואיכות החיים. בכל יום, אנו מתבשרים עם פיתוחים טכנולוגים חדשנים אשר משפרים ומשדרגים את טכניקות הייצור שלנו בכל המובנים. גם בתחום עיצוב וייצור המטבחים אנו רואים מגמות לשינוי ושיפור. מטבח היי גלוס מודרני הוא מטבח שנוצר בזכות הקדמה.

מטבח היי גלוס מודרני למשפחת כהן

מהו מטבח היי גלוס יוקרתי?

יש אנשים האוהבים להיות תמיד בקו הראשון של החדשנות והקדמה. הם אלה שירכשו תמיד את הסדרות המתקדמות של המכשירים האלקטרוניים, ינהגו על הרכבים החדשים ביותר וינסו מגמות שונות בעיצוב הבית. אנשים אלה המכונים "המעזים", הם על פי רוב הופכים למובילי דעת הקהל. כל מי שרואה אצל מוצר חדש או עיצוב מקורי, מבקש גם בשביל עצמו. כך גם עם מטבח היי גלוס מודרני. אנחנו בחברת ERAKITCHENS מתמחים בעיצוב ותכנון מטבחי יוקרה במגוון גדול של סגנונות. המטבחים שלנו מיוצרים בחומרי גלם איכותיים ביותר ומשולב בהם פרזול מתקדם ואיכותי. הדגש הרב אותו אנו שמים על הנדסת אנוש מתקדמת וייצור בטכנולוגיות חדשניות, מביא לתוצאה מרהיבה של מטבח היי גלוס מודרני.

לתיאום פגישה עם אחד ממתכנני המטבחים שלנו, מלאו את הטופס או חייגו: 08-6324000

    מטבח היי גלוס מודרני למשפחת כהן
    מטבח היי גלוס מודרני למשפחת כהן
    מטבח היי גלוס מודרני למשפחת כהן

    תכנון מטבח יוקרה

    בכל מטבח אותו אתם רוצים לתכנן יש להתחשב במספר פרמטרים. בתכנון מטבח יוקרה אנו שמים דגש רב על 3 פרמטרים עיקריים: תכנון התשתיות, סדר העבודה של הלקוח וחומרי גלם איכותיים ביותר. כאשר שלושת התנאים הללו מתקיימים אנו יכולים לתת דרור לכל סגנון עיצוב אותו אנו רוצים עבור המטבח שלנו. כאשר אנו יודעים היכן ממוקמות נקודות החשמל והגז, היכן עוברות תשתיות המים והאינסטלציה, אנו יכולים להתחיל תכנון מטבח יוקרה. בהסתמך על הפרמטרים הללו, קל לנו יותר למקם בתבונה את כיור המטבח ואת מכשירי החשמל הגדולים כגון: מקרר, מדיח ותנור. סגנון העיצוב נקבע בהתאם לטעמו האישי של הלקוח. מטבח היי גלוס מודרני ויוקרתי הוא מטבח הנשען על קרונות המטבח המודרני אך נעשה בו שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות ובחיפויי ארונות מושלמים הנותנים למטבח מראה מבריק ויוקרתי.