מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבח איטלקי Miami

מטבח איטלקי

מטבח איטלקי

עולם העיצוב הוא רחב מאוד ומתפרש על כל תחום בחיים שלנו. החל ממה שאנו לובשים, כיצד אנו מסרקים את השיער שלנו, הסביבה בה אנו גרים ועל כל מה שאנו מסתכלים. עיצוב הלבשה והנעלה, עיצוב שיער, עיצוב פנים, עיצוב אדריכלי, עיצוב נוף, עיצוב גרפי ועוד כהנה וכהנה. עיצוב לכשעצמו הוא בעצם עבודת אמנות אשר האמן המעצב מושפע בדרך זו או אחרת מתרבויות וחוויות שונות. מטבח איטלקי נכנס לקטגוריית הפריטים המעוצבים בחיינו.

מטבח מודרני למשפחת לודווג

מטבח איטלקי איכותי

כאשר ישנה השפעה תרבותית מסוימת על עולם העיצוב, אנו רואים שהיא חולשת על מספר תחומים בחיינו. התרבות האיטלקית נכנסה לחיינו באופן גורף ומשמעותי. אנו רואים רכבי יוקרה מאיטליה המובילים סמל סטטוס של איכות ומעמד סוציו-אקונומי גבוה. גם בעולם הקולינרי, האוכל האיטלקי הנו שם דבר באיכות המזון שאנו אוכלים, בקינוחים הטריים וביינות המיוחדים. מטבח איטלקי או יותר נכון מטבחים מעוצבים בסגנון איטלקי הם מטבחים המשדרים גם הם יוקרה ואיכות. מטבחים איטלקיים נכנסו לחיינו בשנים האחרונות ושינוי את תפיסת העיצוב של מטבחים. אנחנו בחברת ERAKITCHENS מתמחים בעיצוב וייצור מטבחי יוקרה, מקפידים על איכות חומר הגלם מהם אנו בונים את המטבחים שלנו. ניתן להתרשם ממטבח מדגם MIAMI מתוך קולקציית המטבחים הנמצא באולם התצוגה שלנו. אנו משתמשים בטכנולוגיות חדישות ומשלבים טכניקות ייצור מתקדמות, בעזרתן אנו מגיעים לרמות דיוק וגימור מדויקות.

    מטבחי יוקרה איטלקיים בבתי לקוחות

    באולם התצוגה המרהיב שלנו בסניף מודיעין, מוצגים מבחר מטבחי היוקרה של ERAKITCHENS. מטבחי יוקרה ייחודיים אותם עיצבנו וייצרנו, המורכבים מחומרי גלם איכותיים ביותר ומאביזרי פרזול חדשניים. זוהי הזדמנות נהדרת להכיר אותנו ואת עבודתנו. באחד המקרים, הגיעו לקוחות סקרניים והתאהבו במטבח האיטלקי שלנו בתצוגה. הם ביקשו להעתיק את העיצוב אחד לאחד ולהתאים את המידות למטבח שלהם בבית. מוזמנים להביט בפרויקט מטבח משפחת לודוויג המושתת על עקרון עיצוב מטבח איטלקי בסגנון מודרני. ניתן לראות כי במטבחים האיטלקיים קיים אי עם משטח עבודה ואכילה. באי עצמו ישנם מקומות אחסון, ומקומות ישיבה. מוזמנים לפגישת ייעוץ לא מחייבת וללא כל עלות עם אחד ממעצבי המטבחים שלנו ותכננו לעצמכם את מטבח היוקרה שלכם.