מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבח איטלקי לפסח

מתחדשים עם מטבח איטלקי לפסח

מתחדשים עם מטבח איטלקי לפסח

פסח בפתח ופותח את עונת האביב המבשרת על התחדשות. הסביבה כולה מתחדשת, מוריקה ופורחת. לקראת החג הצפוי, המוני בית ישראל עסוקים בחידוש הבית. יש המשפצים, יש הממיינים ציוד ישן למסירה ויש המתכננים את הבית והמטבח. כחלק מרענון המראה של הבית לקראת החג הקרב, אנו מזמינים אתכם להתחדש עם מטבח איטלקי לפסח. מטבח איטלקי ממטבחי היוקרה של ERA Kitchens הוא מטבח מרהיב ביופיו, נוח לעבודה ונותן תחושה של יוקרה והתחדשות.

מטבח איטלקי Miami
מטבח איטלקי Miami

מכניסים יוקרה לבית עם מטבח איטלקי לפסח

קולקציית מטבחי היוקרה של ERA Kitchens מציגה גם את המטבח האיטלקי מדגם Miami. המטבח מתאפיין בקווים ישרים ונקיים ובארונות בעלי ידיות אינטגרליות מובנות. אנו ערים לעובדה כי ישנו טרנד עכשווי בתחום מטבחים המעוצבים בסגנון איטלקי. עם ההתחדשות לקראת חג הפסח, אנו מציעים לכם מטבח איטלקי לפסח עם כל הפינוקים והתוספות. מטבחי היוקרה של REA Kitchens כוללים פרזול חדשני ומתקדם מבית עידן פרזול, המשדרג את חווית העבודה והשימוש במטבח. הנחת העבודה שלנו היא שחשוב מאוד לשלב הנדסת אנוש מתקדמת יחד עם עיצוב יוקרתי. ניתן קראות כיצד היא באה לידי ביטוי בתכנון מטבח איטלקי, ביצור שלו ובהתקנתו בבית הלקוח. העיצוב היוקרתי משתלב באופן מופתי יחד עם פונקציונליות ונוחות בעבודה במטבח.

מטבח איטלקי מודרני בבית

מרגע הזמנת המטבח אצלנו, הוא מוכן להתקנה ולהרכבה תוך 14 ימי עסקים. חשוב לוודא כי התשתיות: חשמל, גז, מים ואינסטלציה, מוכנות בזמן בכדי שנוכל לבצע התקנה מהירה ונקייה. לקוחות אשר הגיעו לאולם התצוגה שלנו במודיעין, התלהבו מאוד מהמטבח האיטלקי הקיים בתצוגה והזמינו אותו AS IS אליהם הביתה. לאחר לקיחת המידות והתאמת חלקי המטבח לתשתיות הקיימות, הרכבנו את מטבח יוקרה איטלקי בבית הלקוחות. מוזמנים להתרשם מפרויקטים בבתי הלקוחות שלנו ומתמונות התקנה של מטבח יוקרה איטלקי מדגם Miami אשר בצענו לאחד מלקוחותינו. עכשיו זה הזמן המושלם להזמין מטבח לפסח בכדי לקבל אותו מותקן ומורכב לפני החג. מוזמנים לאולם התצוגה המרהיב שלנו ברח' הגנן 12 במודיעין ולשבת עם אחד המעצבים לתכנון המטבח המושלם אצלכם בבית.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו: 08-6324000