מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבחים 2018 בחירת מטבח יוקרה בטעם אישי

מטבחים 2018 חגיגה של עיצובים

מטבחים 2018 חגיגה של עיצובים

אנחנו בחברת ERAKITCHENS מטבחי יוקרה שמחים וגאים לקחת חלק בתחום עיצוב המטבחים ולהשאיר בו חותם. בסוף שנת 2017 ובתחילת שנת 2018 השקנו לאוויר העולם קולקציית מטבחי יוקרה בעיצובים מדהימים. במהלך שנה זו הצגנו מטבחים במגוון סגנונות עיצוב באולם התצוגה שלנו. קולקציית מטבחים 2018 של ERAKITCHENS נגעה בסגנונות העיצוב המבוקשים ביותר בעולם. אנו שמחים שהצלחנו להביא אותם לכאן ולהתאים אותם לטעם המיוחד של הקהל הישראלי.

מטבח מודרני יוקרתי מדגם ELBA
מטבח איטלקי Miami
cortina
מטבח פרובנס שמנת יוקרתי דגם DIAMANTE

מטבחים 2018 מבית ERAKITCHENS

שנת 2018 היא שנה מבורכת עבור חברת ERAKITCHENS. בשנה זו השקנו את קולקציית מטבחי היוקרה שלנו. רבים שהגיעו להתרשם מאולם התצוגה שלנו בסניף מודיעין רחוב הגנן 12, בחרו מטבח מאחד סגנונות העיצוב שראו. לנו נותר רק לקחת מידות מדויקות ולהתאים אותו באופן אישי למטבח של הלקוח. אנו רואים חשיבות רבה בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתהליך ייצור המטבחים שלנו. לכן, מטבחי היוקרה של ERAKITCHENS כוללים חיפויים מיוחדים, רמות גימור מדויקות ודיוק חסר תקדים ביצור ובהתקנה. זיהינו את הדרישה לסגנון עיצוב של מטבח איטלקי והבאנו אותו השנה לאולם התצוגה שלנו. מטבח בסגנון איטלקי הוא אחד מטבחים המבוקשים ביותר השנה בעולם כולו. מטבחים 2018 הם לא רק בעלי עיצובים מרהיבים, הם ללא ספק מטבחי יוקרה איכותיים המשאירים רושם עז.

המטבחים המובילים של ERAKITCHENS

אחד המטבחים האהובים והמובילים בחברת ERAKITCHENS הוא מטבח מודרני לבן. מטבח לבן המיוצר בשיטות מתקדמות עושה שימוש בקדמת הטכנולוגיה העכשווית ליצירת מטבח בוהק ויוקרתי. כל מטבחי היוקרה שלנו מאובזרים באביזרי פרזול חדשניים אשר פותחו באמצעות הנדסת אנוש מתקדמת. הרעיון העומד מאחורי מטבחים 2018 הוא ליצור את המראה המושלם אל מול הנוחות והפונקציונליות בשימוש במטבח עצמו. הרי ידוע כי המטבח הוא לב הבית ויש המציגים אותו לראווה. חשוב לאפשר לכל בני הבית ליהנות ממטבח מרהיב אשר יהיה נוח גם לתפעל אותו. התוספת הקטנה והמשמעותית שלנו היא האפשרות שאנו נותנים ללקוחותינו לרכוש את כל המוצרים למטבח במקום אחד. באולם התצוגה שלנו תוכלו ליהנות מתצוגה מרהיבה של כלי בית איכותיים למטבח ולאבזר את המטבח שלכם בכל מה שנחוץ.

לפרטים ולמידע נוסף מלאו את פרטיכם בטופס מטה או חייגו: 08-6324000