מטבחי יוקרה מבית ERAKITCHENS

מטבחים 2018 בחירת מטבח יוקרה בטעם אישי

בחירת מטבח יוקרה בטעם אישי

בחירת מטבח יוקרה בטעם אישי

מטבחים מרשימים עם נוכחות מוסיפים המון יופי ועניין בתוך הבית. העיצובים המרהיבים של מטבחי יוקרה משאירים את בני הבית והאורחים פעורי פה. כאשר בוחרים מטבח יוקרה שהוא גם מרהיב וגם פונקציונלי, אתם יכולים להיות בטוחים כי עשיתם בחירה מצוינת. בחירת מטבח יוקרה בטעם אישי מבטיחה לכם הנאה גדולה. מכיוון שהמטבחים הם הלב הפועם בכל בית, מקום בו בני המשפחה נוהגים להיפגש מספר רב של פעמים במהלך היום, אנו נקפיד על עיצוב מזמין ונוח. כאשר המטבח מעוצב כך שנעים להיכנס אליו, ההנאה המופקת מהשימוש בו היא רבה.

מטבח מודרני למשפחת לודווג
מטבח היי גלוס מודרני למשפחת כהן

מטבח יוקרה לכל בית

מטבחי יוקרה מתאימים ונגישים לכל בית. הטעות הרווחת היא המחשבה כי מטבחי יוקרה מתאימים לבתי פאר מסוימים. אנחנו בחברת ERAKITCHENS מאמינים כי כל בית יכול להתחדש במטבח יוקרה מרהיב. בקולקציית המטבחים שלנו תוכלו למצוא מבחר מטבחי יוקרה המתאימים לכל בית. מטבח קריסטל לבן COPRI הוא דגם מטבח מרשים ומיוחד ביופיו. מטבח יוקרה בו חזיתות הדלתות של הארונות והמגירות מורכבות מעץ בציפוי לבן מבריק. הלבן הבוהק מעניק למטבח מראה יוקרתי ונקי וממלא את החלל באור. המטבח קל לניקוי ומאוד נוח לשימוש בזכות אביזרי הפרזול האיכותיים המותקנים בו. הפרזול החדשני מבית עידן פרזול, מתוכנן בהנדסת אנוש מתקדמת ומותאמת למטבחי ERAKITCHENS.

עיצוב מטבח יוקרה מותאם אישית

מטבחי היוקרה מבית ERAKITCHENS ניתנים להתאמה אישית לפי טעמכם האישי. העיצוב הכללי הקיים ניתן להתאמה לפי מידות המטבח שלכם ולפי התכנון אותו הלקוח מבקש. המעצבים שלנו מבינים כי המטבח הוא לא רק פריט עיצובי אלה גם חלק מהבית אשר יש לו תפקיד חשוב ועקרי. היופי בכך הוא האפשרות להשתמש במטבח ולקיים בו את שגרת העבודה הרגילה ויחד עם זאת לשמר את המראה היוקרתי שלו. היכולת להשתמש במטבח פונקציונלי ונוח וליהנות מהמראה היוקרתי שלו מאפיין גם מטבח איטלקי Miami. מטבח איטלקי הוא מטבח יוקרתי ואפנתי, בעל חזיתות בצבע מטאלי עם ידיות אינטגרליות. המטבח ניתן להתאמה אישית הן בצבעים והן ביחידות המטבח עצמן. ניתן לשלב אי בעל יחידות אחסון. בכל יחידות המטבח נעשה שימוש בפרזול פנימי איכותי ביותר. מטבחים באולמות תצוגה מהווים השראה ורעיונות אותם ניתן ליישם במטבח הפרטי שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ באולם התצוגה שלנו במודיעין חייגו: 08-6324000